Themes - Hueman - en to nl translation catalogue (753 entries)

note: Description of the theme
en: The Hueman theme loads fast and is 100% mobile-friendly according to Google. One of the best rated theme for blogs and magazines on WordPress.org. Powering 70K+ websites around the world.
nl: Het Hueman thema laadt snel en is volgens Google 100% mobielvriendelijk. Een van de best beoordeelde thema's voor blogs en tijdschriften op WordPress.org. 70K+ sites van stroom voorzien over de hele wereld.

en: Disable Loading Google Fonts?
nl: Laden van Google Fonts uitschakelen?

en: Make sure to read the changelog
nl: Zorg ervoor dat je de wijzigingen log leest

en: And of course your support allows us to keep the theme at the highest level for your website. Thank you!
nl: En natuurlijk stelt je ondersteuning ons in staat om het thema op het hoogste niveau te houden voor je site. Bedankt!

en: With Hueman Pro, you get premium features like infinite scrolling, footer and header customization, font customizer and many more. In addition, our premium support will be there to help you resolve any issue you may have with the theme. When installing Hueman Pro, all your previous options used in Hueman free are kept.
nl: Met Hueman Pro krijg je premium functies zoals oneindig scrollen, footer en header aanpassing, lettertype customizer en nog veel meer. Bovendien zal onze premium ondersteuning er zijn om je te helpen bij het oplossen van elk probleem dat je met het thema hebt. Bij het installeren van Hueman Pro blijven alle eerdere opties die in Hueman gratis werden gebruikt behouden.

en: If you enjoy using the Hueman theme for your website, you will love %s
nl: Als je geniet van het gebruik van het Hueman thema voor je site, zul je %s geweldig vinden

en: You have recently updated to
nl: Je hebt onlangs geüpdatet naar

en: Share a review
nl: Deel een beoordeling

en: Share your feedback
nl: Deel je feedback

en: Hueman Documentation
nl: Hueman documentatie

en: We have prepared a complete online documentation of the theme.
nl: We hebben een complete online documentatie van het thema gemaakt.

en: On home page wrap the site title or logo in an H1 tag
nl: Wikkel op de homepage de sitetitel of het logo in een H1 tag

en: Links underlined within content
nl: Links onderstreept binnen de inhoud

en: Link the banner image to your home page
nl: Link de banner afbeelding aan je homepage

en: Color value
nl: Kleurwaarde

en: Select Color
nl: Kleur selecteren

en: Select default color
nl: Selecteer standaardkleur

en: Clear color
nl: Kleur wissen

en: Clear
nl: Wissen

en: Display author
nl: Toon auteur

en: like this
nl: Vind dit leuk

en: Hueman theme recommends the simple and smart %1$s companion ( free 😍 ) to help you build pages %2$s.
nl: Hueman thema beveelt de eenvoudige en slimme %1$s metgezel (gratis 😍) aan om je te helpen bij het opbouwen van pagina's %2$s.

en: Display social links in the footer
nl: Geef sociale links weer in de footer

en: Display social links in the primary sidebar
nl: Geef sociale links weer in de primaire zijbalk

en: Used cropped image (max 1320x500 on desktops)
nl: Gebruikte bijgesneden afbeelding (max. 1320 x 500 op desktops)

en: Used cropped image ( max 1320x500 on desktops)
nl: Gebruikte bijgesneden afbeelding (max. 1320 x 500 op desktops)

en: Use the original image height
nl: Gebruik de originele afbeeldingshoogte

en: Image fills 100% of the width
nl: Afbeelding vult 100% van de breedte

en: Display the post thumbnail
nl: Toon de thumbnail van het bericht

en: Display your blog posts in full content
nl: Toon je blogberichten in volledige inhoud

en: Defer loading Font Awesome icons
nl: Stel het laden van Font Awesome pictogrammen uit

en: Defer loading javascript files to avoid render blocking issues
nl: Stel het laden van JavaScript bestanden uit om problemen met het blokkeren van de weergave te voorkomen

en: Display post date
nl: Toon bericht datum

en: Display categories
nl: Toon categorieën

en: Display the post's featured image when it is set. Note that audio and image post formats automatically display the featured image.
nl: Geef de uitgelichte afbeelding van het bericht weer wanneer deze is ingesteld. Merk op dat audio- en afbeeldingspostformaten automatisch de uitgelichte afbeelding weergeven.

en: Secondary sidebar title
nl: Secundaire zijbalk titel

en: Html is allowed.
nl: HTML is toegestaan.

en: Primary sidebar title
nl: Primaire zijbalk titel

en: For best SEO results, make sure your pages always include at least one H1 tag.
nl: Voor de beste SEO resultaten moet je ervoor zorgen dat je pagina's altijd ten minste een H1 tag bevatten.

en: The plugin is lightweight and has been designed to integrate seamlessly with Hueman and any WordPress theme.
nl: De plugin is lichtgewicht en is ontworpen om naadloos te integreren met Hueman en elk WordPress thema.

en: video backgrounds
nl: video achtergronden

en: You can insert simple text zones, but also create %1$s, insert post grids, column structures, buttons, widget zones, maps, icons, and much more, or use pre-designed sections with professional %2$s.
nl: Je kan eenvoudige tekstzones invoegen , maar ook een %1$s maken, berichtrasters invoegen, kolomstructuren, knoppen, widget zones, kaarten, pictogrammen en veel meer of gebruik vooraf ontworpen secties met professionele %2$s.

en: It allows you to drag and drop mobile-ready sections on <i>really</i> any page of your site, including home, posts, pages, products, archives, 404, search pages, ...
nl: Staat je toe om mobiele secties te verslepen op <i>werkelijk</i> elke pagina van de site inclusief home, berichten, pagina's, producten, archieven, 404, zoek pagina's, ...

en: Developers of the Hueman theme have created Nimble Builder, a free, powerful yet easy-to-use page builder already active on 50K+ WordPress websites.
nl: De makers van het Hueman thema hebben ook Nimble Builder gemaakt een gratis en eenvoudige pagina bouwer die al op 50K+ WordPress sites wordt gebruikt.

en: Skip to content
nl: Doorgaan naar inhoud

note: translators: %s: Title emphasized
en: %s: Displayed as a contextual help menu item on the Theme Options page.
nl: %s: Weergegeven als een contextueel helpmenu-item op de pagina Thema opties.

en: OptionTree->Documentation
nl: OptionTree->Documentatie

note: translators: %s: Operator emphasized
en: %s: Choose the logical operator to compute the result of the conditions.
nl: %s: Kies de logische operator om het resultaat van de voorwaarden te berekenen.

note: translators: %1$s: Min, Max, & Step emphasized, %2$s: format, %3$s: range, %4$s: minimum interval
en: %1$s: Add a comma separated list of options in the following format %2$s (slide from %3$s in intervals of %4$s). The three values represent the minimum, maximum, and step options and will only affect the Numeric Slider option type.
nl: %1$s: Voeg een door komma's gescheiden lijst met opties toe in het volgende formaat %2$s (slide van %3$s in intervallen van %4$s). De drie waarden vertegenwoordigen de minimum, maximum en stap opties en hebben alleen invloed op het optietype Numerieke slider.

note: translators: %1$s: Standard emphasized, %2$s: visual path to documentation
en: %1$s: Setting the standard value for your option only works for some option types. Read the %2$s for more information on which ones.
nl: %1$s: Het instellen van de standaardwaarde voor je optie werkt alleen voor sommige optie typen. Lees de %2$s voor meer informatie over welke.

note: translators: %s: Settings emphasized
en: %s: This will only affect the List Item option type.
nl: %s: Dit heeft alleen invloed op het optietype Lijstitem.

note: translators: %s: Choices emphasized
en: %s: This will only affect the following option types: Checkbox, Radio, Select & Select Image.
nl: %s: Dit heeft alleen invloed op de volgende optietypes: Checkbox, Radio, Selecteer & Selecteer afbeelding.

note: translators: %s: Type emphasized
en: %s: Choose one of the available option types from the dropdown.
nl: %s: Kies een van de beschikbare optietypes in de dropdown.

note: translators: %s: Label emphasized
en: %s: Displayed as the label of a form element on the Theme Options page.
nl: %s: Weergegeven als het label van een formulierelement op de pagina Thema opties.

en: Section ID
nl: Sectie ID

en: Section Title
nl: Sectietitel

note: translators: %s: Section ID emphasized translators: %s: ID emphasized
en: %s: A unique lower case alphanumeric string, underscores allowed.
nl: %s: Een unieke alfanumerieke string in kleine letters, onderstrepingstekens toegestaan.

note: translators: %s: Section Title emphasized
en: %s: Displayed as a menu item on the Theme Options page.
nl: %s: Weergegeven als een menu-item op de pagina Thema opties.

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

note: translators: %1$s: the calling function, %2$s the filter name, %3$s the option type, %4$s the version number
en: Notice: %1$s was called incorrectly. All stored data must be filtered through %2$s, the %3$s option type is not using this filter. This is required since version %4$s.
nl: Let op: %1$s werd verkeerd aangeroepen. Alle opgeslagen gegevens moeten worden gefilterd via %2$s, het optietype %3$s gebruikt dit filter niet. Dit is vereist sinds versie %4$s.

note: translators: %s: the field id
en: The %s Colorpicker only allows valid hexadecimal or rgba values depending on the setting type.
nl: De %s kleurenkiezer staat alleen geldige hexadecimale of rgba waarden toe, afhankelijk van het instellingstype.

en: Display the date below the post title.
nl: Toon de datum onder de berichttitel.

en: Post date
nl: Berichtdatum

en: Display the author name below the post title.
nl: Toon de auternaam onder de berichttitel.

en: Post author name
nl: Bericht auteursnaam

en: Post Metas
nl: Bericht meta's

en: Display the post tags after the post content.
nl: Toon de bericht tags na de inhoud van het bericht.

en: Post tags
nl: Bericht tags

en: Post Tags
nl: Bericht tags

en: Install Nimble Builder Now
nl: Installeer Nimble Builder nu

en: Hueman theme recommends %1$s.
nl: Hueman thema beveelt %1$s aan.

en: Single Pages Settings
nl: Enkelvoudige pagina instellingen

en: Display the page's featured image when it is set
nl: Geef de uitgelichte afbeelding van de pagina weer wanneer deze is ingesteld

en: Display the primary sidebar above the content column on smartphone mobile devices (480px).
nl: Toon de primaire zijbalk boven de inhoud kolom op mobiele smartphone apparaten (480px).

en: Control how the sidebar content is displayed on smartphone mobile devices (480px).
nl: Bepaal hoe de zijbalk inhoud wordt weergegeven op mobiele smartphone apparaten (480px).

en: Note : Html is allowed. The following template tags can be used : {{year}}, {{site_title}}, {{home_url}}.
nl: Let op: Html is toegestaan. De volgende template tags kunnen worden gebruikt: {{year}}, {{site_title}}, {{home_url}}.

en: This can be used to ensure your background colors are applied when designing a header with a background image in %1$s
nl: Dit kan worden gebruikt om ervoor te zorgen dat je achtergrondkleuren worden toegepast bij het ontwerpen van een header met een achtergrondafbeelding in %1$s

en: Apply your custom background colors in priority for the topbar and the mobile menu
nl: Pas je aangepaste achtergrondkleuren toe voor de topbalk en het mobiele menu

en: The category filter will not be applied when using the <strong>Classic grid</strong> post list design if the <strong>infinite scroll</strong> option is active.
nl: Het categorie filter zal niet worden toegepast bij gebruik van de <strong>Klassiek raster</strong> bericht opmaak wanneer de <strong>oneindig scrollen</strong> optie actief is.

en: Note for Pro users:
nl: Noot voor Pro gebruikers:

en: Learn more about post categories in WordPress
nl: Leer meer over bericht categorieën in WordPress

en: Click inside the above field and pick post categories you want to display. No filter will be applied when empty.
nl: Klik in het bovenstaande veld en kies bericht categorieën die je weer wilt geven. Als het veld leeg wordt gelaten, wordt er geen filter toegepast.

en: Apply a category filter to your home / blog posts
nl: Pas een categorie filter toe op je home/blog berichten

en: Sidebars background color
nl: Zijbalk achtergrondkleur

en: Collapse
nl: Invouwen

en: Expand
nl: Uitvouwen

en: Expand submenus on click
nl: Klap submenu's uit met een klik

en: Activate Nimble Builder Now
nl: Activeer Nimble Builder nu

en: In WordPress, archives are the pages listing posts by category, tag, author and date.
nl: In WordPress bestaan archieven uit pagina's die berichten weergeven gesorteerd op categorie, tag, auteur en datum.

en: Display the archive type and an icon next to the archive headings
nl: Geef het type archief en een icoon weer naast de archief koppen

en: When checked, the post featured image are displayed in their original size, instead of the optimized image sizes of the theme. Make sure your original images are not too large, it could slow down your website.
nl: Wanneer aangevinkt worden de uitgelichte afbeeldingen van het bericht weergegeven met hun oorspronkelijke afmetingen, in plaats van met de geoptimaliseerde afmetingen van het thema. Zorg dat je oorspronkelijke afbeeldingen niet te groot zijn, dat zou je site trager kunnen maken.

en: Display featured images in their original dimensions in post lists
nl: Geef uitgelichte afbeeldingen weer met hun oorspronkelijke afmetingen in bericht lijsten

en: The global layout will be applied on every pages, even when a specific layout is set.
nl: De globale lay-out wordt toegepast op alle pagina's, zelfs als een specifieke lay-out is ingesteld.

en: Force the global layout
nl: Forceer de globale lay-out

en: The <strong>%1$s</strong> theme requires at least %2$s version %3$s
nl: Het <strong>%1$s</strong> thema vereist minimaal %2$s versie %3$s

en: Site Wide Body Background
nl: Body achtergrond voor de gehele site

en: Please fill the social link inputs with a valid URLs
nl: Vul een geldig URL in voor het sociale link invoerveld

en: An error occurred: malformed social links
nl: Er is een fout opgetreden: ongeldige sociale link URL

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

note: translators: %d: ID of a post
en: #%d (no title)
nl: #%d (geen titel)

en: ajax_load_available_items => Security check failed.
nl: ajax_load_available_items => Beveiligingscontrole mislukt.

en: Set a custom url
nl: Stel een aangepaste URL in

en: ac_set_ajax_czr_tmpl => Security check failed.
nl: ac_set_ajax_czr_tmpl => Beveiligingscontrole mislukt.

en: Customizing
nl: Aanpassen

en: is always customized sitewide.
nl: aanpassingen worden actief op de gehele site.

en: When checked, this option loads a small javascript file ( 30 kb ) to detect if your site is being displayed by a mobile device like a phone or a tablet. It is recommended to check this option if you are using a cache plugin.
nl: Als deze optie is aangevinkt, laadt deze optie een klein JavaScript bestand (30 kb) om te detecteren of je site wordt weergegeven door een mobiel apparaat, zoals een telefoon of een tablet. Het is aan te raden deze optie te aan te vinken als je een cache plugin gebruikt.

en: Mobile device detection
nl: Mobiel apparaat detectie

en: If you are happy with the theme, say it on wordpress.org and give Hueman a nice review!
nl: Als je tevreden bent met het thema, zeg het op wordpress.org en geef Hueman een mooie recensie!

en: Thank you for using
nl: Bedankt voor het gebruiken

en: Hueman theme
nl: Hueman thema

en: Designed with the
nl: Ontworpen met de

en: Powered by WordPress
nl: Aangedreven door WordPress

en: The site title is displayed when there is no logo uploaded
nl: De site titel wordt weergegeven wanneer er geen logo is geüpload

en: This option is good if you want to display a perfect font-size for your headings on any mobile devices. Note : it might override the css rules previously set in your custom stylesheet.
nl: Deze optie is goed als je een perfect lettertype wilt weergeven voor je koptekst op alle mobiele apparaten. Opmerking: het kan de CSS regels die eerder in je aangepaste stylesheet zijn ingesteld, overschrijven.

en: Make font sizes flexible. Enable this option to achieve scalable headlines that fill the width of a parent element.
nl: Maak lettertypen flexibel in grootte. Schakel deze optie in om schaalbare kopregels te krijgen die de breedte van een hoofdelement vullen.

en: Post/Page excerpt
nl: Bericht/pagina samenvatting

en: Post/Page content
nl: Bericht/Pagina inhoud

en: No menu has been assigned for mobile devices yet. You can set it from the live customizer
nl: Er is nog geen menu toegewezen voor mobiele apparaten. Je kunt het instellen vanuit de live customizer

en: a short guide here.
nl: een korte uitleg hier.

en: To help you getting started with Hueman, we have published
nl: Om je te helpen met de start van Hueman, hebben we gepubliceerd

en: If you need inspiration, you can visit our online demos
nl: Als je inspiratie nodig hebt, kun je onze online demo's bezoeken

en: to let you create the best possible websites.
nl: om je de best mogelijke sites te laten maken.

en: of customization options
nl: van aanpassingsopties

en: The theme offers a wide range
nl: Het thema biedt een ruim bereik

en: Welcome in the Hueman theme
nl: Welkom in het Hueman thema

en: Mobile. You can set a specific menu for mobile devices. If not set, the theme will use the menu assigned to the Topbar, or the Header.
nl: Mobile. Je kunt een specifiek menu voor mobiele apparaten instellen. Indien niet ingesteld, gebruikt het thema het menu dat is toegewezen aan de bovenste balk of de header.

en: Topbar
nl: Bovenste balk

en: Mobile Devices
nl: Mobiele apparaten

en: Decide if your sidebars should be sticky on tablets and smartphones devices.
nl: Bepaal of je zijbalken sticky moeten zijn op tablets en smartphone apparaten.

en: Post navigation
nl: Bericht navigatie

en: Related posts
nl: Gerelateerde berichten

en: If the selected menu location has no menu assigned, the theme will try to assign another menu in this order : topbar, mobile, header.
nl: Als aan de geselecteerde menulocatie geen menu is toegewezen, probeert het thema een ander menu in deze volgorde toe te wijzen: bovenste balk, mobiel, koptekst.

en: Specific Mobile Menu
nl: Specifiek menu voor mobiel gebruik

en: Set your logo, title and tagline
nl: Stel je logo, titel en slogan in

en: Display your logo or site title, and tagline on top of the header image
nl: Toon je logo of de website titel en slogan bovenaan de header afbeelding

en: Apply a semi-transparent filter to the topbar and mobile menu on scroll
nl: Pas een semi-transparant filter toe op de topbalk en het mobiele menu tijdens scrollen

en: Include images in search results
nl: In zoek resultaten ook afbeeldingen weergeven

en: Logo for mobiles
nl: Logo voor mobiel

en: Use a specific logo for mobile devices
nl: Gebruik een specifiek logo voor mobiele apparaten

en: Display the site title in the header
nl: Laat de titel van de site in de header zien

en: Slider button
nl: Schuifknop

en: can be customized with a specific set of options.
nl: kan worden aangepast met specifieke set van opties.

en: The options not customized at this level will inherit their value from
nl: De opties op dit niveau die niet aangepast zijn erven hun instellingen van

en: The current customizations will be applied to
nl: De huidige aanpassingen worden toegepast op

en: can be customized more specifically at the following level
nl: kan meer specifiek aangepast worden op het volgende niveau

en: The current context
nl: De huidige context

en: The customizations made site wide are inherited by all other levels of customization.
nl: De aanpassingen voor de gehele site worden geërfd door alle andere niveaus van aanpassingen.

en: to understand how to fix the problem.
nl: om te begrijpen hoe het probleem op te lossen.

en: this documentation page
nl: deze documentatie pagina

en: Please refer to
nl: Verwijs hiervoor

en: Default sitewide value.
nl: Standaard breedte van de site.

en: Go Pro
nl: Ga Pro

en: Header Menus : mobile settings, scroll behaviour, search button
nl: Header menu's: mobiele instellingen, scroll gedrag, zoek knop

en: Post navigation in single posts
nl: Bericht navigatie in op zichzelf staande berichten

en: Display a search field in the header menu
nl: Laat een zoekveld zien in de header menu

en: Display a search field in the top menu
nl: Laat een zoekveld zien in de top menu

en: No search field
nl: Geen zoekveld

en: display a search field
nl: Laat een zoekveld zien

en: Always visible
nl: Altijd zichtbaar

en: Reveal on scroll up
nl: Zicht bij omhoog scrollen

en: Not visible when scrolling the page
nl: Niet zichtbaar bij het scrollen van de pagina

en: top menu visibility on scroll
nl: Top menu zichtbaar tijdens scrollen

en: Menus settings for
nl: Menu instellingen voor

en: Upgrade to Hueman Pro
nl: Opwaarderen naar Hueman Pro

en: Knowledge base
nl: Kennisbank

en: Header Design : colors and others
nl: Header ontwerp: kleuren en meer

en: When your visitors are using a smartphone or a tablet, the header becomes a thin bar on top, where the menu is revealed when clicking on the hamburger button. This option let you choose which menu will be displayed.
nl: Wanneer je bezoekers een smartphone of tablet gebruiken, wordt de header een dunne balk bovenaan, waar het menu wordt onthuld wanneer je op de hamburgerknop klikt. Met deze optie kun je kiezen welk menu wordt weergegeven.

en: This will display your widget zone on devices with a width smaller than 720 pixels : tablets, smartphones.
nl: Dit laat je widgetzone zien op apparaten met een breedte kleiner dan 720 pixels: tablets, smartphones.

en: Display the header widget zone on mobile devices
nl: Geef de header widget zone weer op mobiele apparaten

en: This will display your widget zone on devices with a width greater than 720 pixels : laptops and desktops.
nl: Dit laat je widgetzone zien op apparaten met een breedte groter dan 720 pixels: laptops en desktops.

en: Display the header widget zone on desktop devices
nl: Laat je header widgetzone zien op desktop apparaten

en: Collapse menu
nl: Menu inklappen

en: Expand menu
nl: Menu uitklappen

en: Home page
nl: Homepage

en: Column layout for the main content
nl: Kolom lay-out van de hoofd inhoud

en: Glues your website's sidebars on top of the page, making them permanently visible when scrolling up and down. Useful when a sidebar is too tall or too short compared to the rest of the content.
nl: Houd de zijbalken van je site bovenaan de pagina, waardoor ze permanent zichtbaar zijn wanneer je omhoog en omlaag scrolt. Nuttig wanneer een zijbalk te lang of te kort is in vergelijking met de rest van de inhoud.

en: make sidebars sticky on scroll
nl: Maak zijbalken sticky tijdens scrollen

en: Desktop devices
nl: Desktop apparaten

en: Columns layout for
nl: Kolom lay-out voor

en: Simple
nl: Simpel

en: Animated
nl: Geanimeerd

en: Style of the mobile menu button
nl: Stijl van de mobiel menu knop

en: Topbar and header menus, logo centered
nl: Bovenste balk en header menu logo gecentreerd

en: Topbar Menu
nl: Bovenste balk menu

en: Select the menu(s) to use for mobile devices
nl: Selecteer het menu om te gebruiken voor mobiele apparaten

en: Mobile Menu Background
nl: Mobiel menu achtergrond

en: The Hueman theme supports up to two menu locations in your header.
nl: Het Hueman thema ondersteunt tot aan twee menu locaties in je header.

en: Size in px
nl: Grootte in px

en: There was a problem when trying to load the customizer.
nl: Er was een probleem tijdens het laden van de customizer.

en: overridden by
nl: overschreven door

en: inherits from
nl: erft van

en: In this context :
nl: In deze contect:

en: Switch to scope
nl: Schakel naar omvang

en: Widgets are created sitewide.
nl: Widgets worden gecreëerd voor de hele site.

en: Menus are created sitewide.
nl: Menu's worden gecreëerd voor de hele site.

en: is customized in
nl: is aangepast in

en: is set in
nl: is ingesteld in

en: The value that will be applied to
nl: De waarde die toegepast zal worden op

en: The value currently applied to
nl: De waarde momenteel toegepast op

en: Currently inherited from
nl: Momenteel geërfd van

en: You can customize this specifically for
nl: Je kunt dit specifiek aanpassen voor

en: Default website value applied sitewide.
nl: Standaard site waarde toegepast op de hele site.

en: Customized and applied to
nl: Aangepast en toegepast op

en: Customized and applied sitewide.
nl: Aangepast en op de hele site toegepast.

en: once published.
nl: eenmaal gepubliceerd.

en: Customized. Will be applied to
nl: Aangepast. Zal toegepast worden op

en: Customized. Will be applied sitewide once published.
nl: Aangepast. Zal bij publicatie op de hele site worden toegepast.

en: This option is always customized sitewide and cannot be reset.
nl: Deze optie heeft altijd effect op de hele site en kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Display informations about the scope of this option.
nl: Geef informatie weer over de reikwijdte van deze optie.

en: The option has been reset
nl: De optie is gereset

en: Please confirm that you want to reset this option in
nl: Bevestig dat je deze optie wilt resetten in

en: Please confirm that you want to reset this option
nl: Bevestig dat je deze optie wilt resetten

en: This WordPress setting can not be reset sitewide
nl: Deze WordPress instelling kan niet gereset worden op de hele site

en: Your customizations have been reset
nl: Je aanpassingen zijn gereset

en: sitewide
nl: Gehele site

en: Please confirm that you want to reset your current customizations for this option in
nl: Bevestig dat je je huidige aanpassingen voor deze optie wilt resetten in

en: Please confirm that you want to reset your current customizations for this option
nl: Bevestig dat je je huidige aanpassingen voor deze optie wilt resetten

en: Not customized yet, nothing to reset
nl: Nog niet aangepast, niets om te resetten

en: Reset your customized ( but not yet published ) value
nl: Reset je aangepaste (maar nog niet gepubliceerde) waarde

en: Reset your customized ( and published ) value
nl: Reset je aangepaste (en gepubliceerde) waarde

en: Your published customizations have been reset for
nl: Je gepubliceerde aanpassingen zijn gereset voor

en: Please confirm that you want to reset your published customizations for
nl: Bevestig dat je je gepubliceerde aanpassingen wilt resetten voor

en: Please confirm that you want to reset your sitewide published customizations. Note : this will not reset the customizations made in other option scopes
nl: Bevestig dat je je gepubliceerde aanpassingen voor de hele site wilt resetten. Noot: dit reset aanpassingen gemaakt in opties met andere reikwijdte niet

en: Your customizations have been reset for
nl: Je aanpassingen zijn gereset voor

en: Please confirm that you want to reset your current ( not published ) customizations for
nl: Bevestig dat je je huidige (niet gepubliceerde) aanpassingen wil resetten voor

en: Reset your website published options for
nl: Reset je aanpassingen voor de hele site voor

en: Reset the theme options published sitewide
nl: Reset de gepubliceerde thema opties voor de hele site

en: Reset the current customizations for
nl: Reset de huidige aanpassingen voor

en: Options for
nl: Opties voor

en: This option sets the default font size applied to any text element of your website, when no font size is already applied.
nl: Deze optie stelt de standaard lettertype grootte in die wordt toegepast op elk tekstelement van je site, als er nog geen lettertype grootte is toegepast.

en: Set your website default font size in pixels.
nl: Stel je site's standaard lettergrootte in in pixels.

en: Set your logo below or
nl: Stel hieronder je logo in of

en: Customize now
nl: Pas nu aan

en: You can set your social links here from the live customizer
nl: Je kunt je social links hier instellen vanuit de live customizer

en: Press return or enter to open this panel
nl: Druk op enter om dit paneel te openen

en: Performances, SEO, CSS, Scroll
nl: Prestaties, SEO, CSS, Scroll

en: Logo, Layout, Menu
nl: Logo, Lay-out, Menu

en: Layout, Sidebars, Blog Posts, Thumbnails
nl: Indeling, Zijbalk, Blog Posts, Miniatuur afbeeldingen

en: Main Body Design
nl: Algemene Body Design

en: Header Image, Menu, Widget
nl: Header Afbeelding, Menu, Widget

en: Header Design
nl: Header Ontwerp

en: Title, Logo, Fonts, Colors, Background, Socials, Links
nl: Titel, Logo, Lettertypen, Kleuren, Achtergrond, Socials, Links

en: Web Page Design
nl: Webpagina Design

en: The menu currently displayed in your header is a default page menu, you can disable it in the %s.
nl: Het menu dat nu in de header staat is een standaard pagina-menu, je kunt deze uitschakelen in de %s.

en: Post Lists Design and Content : Blog, Archives, Search Results
nl: Berichten Lijst Design en Inhoud : Blog, Archieven, Zoek Resultaten

en: blog design panel
nl: blog ontwerp paneel

en: Jump to the %s.
nl: Ga naar de %s.

en: A static page
nl: Een statische pagina

en: Your latest posts
nl: Je laatste berichten

en: Don't show any posts or page
nl: Toon geen berichten of pagina's

en: Front Page Content
nl: Voorpagina Inhoud

en: Header Menu
nl: Header menu

en: You can create menus and set their locations %s.
nl: Je kunt menu's maken en hun locatie bepalen %s.

en: custom excerpt
nl: aangepaste samenvatting

en: The WordPress Excerpt is the summary or description of a post. By default, it will be the first words of a post, but you can write a %s if you want. You can set the number of words you want to display with this option.
nl: 'The WordPress Excerpt' is de samenvatting of omschrijving van een bericht. In eerste instantie bestaat het uit de eerste woorden van een bericht, maar je kunt een %s schrijven als je wilt. Je kunt het aantal woorden dat je weer wilt geven instellen met deze optie.

en: Post Summary
nl: Bericht Overzicht

en: Post List Design
nl: Berichten lijst design

en: Use a default page menu if no menu has been assigned.
nl: Gebruik een standaard pagina menu wanneer er geen menu is toegekend.

en: Use a header banner image
nl: Gebruik een header banner afbeelding

en: Display a logo in the header
nl: Toon een logo in de header

en: Featured image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Footer Social Links
nl: Footer Social Media Links

en: Comments metas
nl: Reactie's metas

en: Single post tags
nl: Enkel bericht tags

en: Post list category meta
nl: Berichten lijst categorie meta

en: Post list post metas
nl: Berichten lijst bericht metas

en: Archive Type Title
nl: Archief Type Titel

en: Single Post tags
nl: Enkel Bericht tags

en: Single Post Categories meta
nl: Enkel Bericht Categorieën meta

en: Lists in post/pages
nl: Lijsten in berichten/pagina's

en: Single Page titles
nl: Enkele Pagina titels

en: Single Post titles
nl: Enkele Bericht titels

en: Slider subtitle
nl: Ondertitel slider

en: Slider title
nl: Titel slider

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Check this option to delay the loading of non visible images. Images below the viewport will be loaded dynamically on scroll. This can really boost speed performances by reducing the weight of long pages that include many images.
nl: Vink deze optie aan om het laden van niet zichtbare afbeeldingen uit te stellen. Afbeeldingen buiten zicht worden dynamisch geladen tijdens het scrollen. Dit kan de laadsnelheid drastisch verhogen voor lange pagina's met veel afbeeldingen.

en: Load images on scroll
nl: Laad afbeeldingen tijdens het scrollen

en: Open external links in a new tab
nl: Open externe links in een nieuwe tab

en: This will be applied to the links included in post or page content only.
nl: Dit wordt uitsluitend toegepast op de links in berichten en pagina's.

en: Display an icon next to external links
nl: Laat een pictogram zien naast externe links

en: here
nl: hier

en: Learn more
nl: Meer weten

en: The background-size CSS property specifies the size of the background images. The size of the image can be fully constrained or only partially in order to preserve its intrinsic ratio.
nl: De CSS-property background-size bepaalt de grootte van de achtergrondafbeeldingen. De grootte van de afbeelding kan volledig beperkt worden of alleen in delen om de originele ratio te behouden.

en: Right Bottom
nl: Rechtsonder

en: Right Center
nl: Rechts midden

en: Right Top
nl: Rechts boven

en: Center Bottom
nl: Midden beneden

en: Center Center
nl: Midden midden

en: Center Top
nl: Midden boven

en: Left Bottom
nl: Linksonder

en: Left Center
nl: Links midden

en: Left Top
nl: Linksboven

en: Fixed
nl: Vast

en: Repeat Vertically
nl: Herhaal verticaal

en: Repeat Horizontally
nl: Herhaal horizontaal

en: Repeat All
nl: Alles herhalen

en: No Repeat
nl: Niet herhalen

en: Choose Image
nl: Kies afbeelding

en: No image selected
nl: Geen afbeelding geselecteerd

en: Change Image
nl: Aanpassen afbeelding

en: Select Image
nl: Afbeelding selecteren

en: Select position property
nl: Selecteer eigenschappen voor positie

en: Select attachment property
nl: Selecteer eigenschappen voor bijvoegsel

en: Select repeat property
nl: Selecteer eigenschappen voor herhalen

en: The Footer Widget Zone is located before the other footer widgets and takes 100% of the width. Very appropriate to display a Google Map or an advertisement banner.
nl: De footer widget zone bevindt zich boven de andere footer widgets en neemt 100% van de breedte in. Zeer geschikt om Google Maps weer te geven of een advertentie banner.

en: Footer Full Width
nl: Footer volledige breedte

en: The Header Widget Zone is located next to your logo or site title.
nl: De header widget zone bevindt zich naast je logo of site titel.

en: Header (next to logo / title)
nl: Header (naast logo / titel)

en: Give it a name
nl: Geef het een naam

en: Enter the full url of your social profile (must be valid url).
nl: Geef de volledige URL van je sociale profiel op (moet een geldige link zijn).

en: Social link url
nl: Sociale link URL

en: Select an icon
nl: Selecteer een pictogram

en: Add it
nl: Toevoegen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Learn more about this in the documentation
nl: Leer meer hierover in de documentatie

en: A selected location is not available with the current settings.
nl: Een geselecteerde locatie is niet beschikbaar met de huidige instellingen.

en: Unavailable location. Some settings must be changed.
nl: Niet beschikbare locatie. Sommige instellingen moeten veranderd worden.

en: Inactive in current context/location
nl: Inactief in huidige context/locatie

en: New Widget Zone created ! Scroll down to edit it.
nl: Nieuwe widgetgebied toegevoegd. Scroll naar beneden om te bewerken.

en: New Social Link created ! Scroll down to edit it.
nl: Nieuwe social link gemaakt. Scroll naar beneden om te bewerken.

en: Done !
nl: Klaar !

en: Follow us on
nl: Volg ons op

en: Select a social icon
nl: Selecteer een social icoon

en: This zone is located before the other footer widgets and takes 100% of the width. Very appropriate to display a Google Map or an advertisement banner.
nl: Deze zone bevindt zich boven de andere footer widgets en neemt 100% van de breedte in. Zeer geschikt om Google Maps weer te geven of een advertentiebanner.

en: Display a full width widget area in your footer
nl: Widget zone van volledige breedte in je footer weergeven

en: By default, your featured posts display the first words of their content ( the "excerpt"). Check this box to display the full content.
nl: Standaard worden van je featured berichten de eerste woorden van de inhoud ("samenvatting") getoond. Vink dit aan om de volledige inhoud weer te geven.

en: Display the full post content
nl: Volledige inhoud van bericht weergeven

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Notes : 1)This will override any default settings of the customizer options panel. 2) The secondary sidebar is placed on the right in a 3 columns layout.
nl: Noten: 1) Dit overschrijft elke standaard instelling in het customizer opties paneel. 2) De tweede zijbalk bevindt zich rechts in een drie koloms lay-out.

en: Select a widget zone for the secondary sidebar.
nl: Selecteer een widget zone voor de tweede zijbalk.

en: Notes : 1)This will override any default settings of the customizer options panel. 2) The primary sidebar is placed on the left in a 3 columns layout. It can be on the right in a 2 columns layout, when the content is on the left.
nl: Let op : 1) Dit overschrijft alle standaardinstellingen van de customizer opties paneel. 2) De primaire zijbalk wordt links geplaatst in een lay-out met 3 kolommen. Hij kan ook rechts staan in een lay-out met 2 kolommen als de inhoud links staat.

en: Select a widget zone for the primary sidebar.
nl: Selecteer een widget zone voor de primaire zijbalk.

en: Full width widget zone. Located in the right sidebar in a 3 columns layout.
nl: Volledige breedte widget zone. Deze bevindt zich in de linker zijbalk bij een drie koloms lay-out.

en: Full width widget zone. Located in the left sidebar in a 3 columns layout. Can be on the right of a 2 columns sidebar when content is on the left.
nl: Volledige breedte widget zone. Deze bevindt zich in de linkerzijbalk bij een drie koloms lay-out. Kan rechts bij een twee koloms zijbalk wanneer de inhoud zich links bevindt.

en: Hueman Admin Settings
nl: Hueman beheer instellingen

en: Performances and SEO
nl: Prestaties en SEO

en: This button links to the "About Hueman" page.
nl: Deze knop linkt naar de "Over Hueman" pagina.

en: Display a Help button in the admin bar
nl: Een help knop weergeven in de toolbar

en: This page is intended to provide information about the Hueman theme : changelog, release note, documentation link. It also display information about your current install that can be useful if you need to report an issue.
nl: Deze pagina is bedoeld om informatie te geven over het Hueman thema: wijzigingslog, release note, documentatie link. Het toont ook informatie over je huidige installatie die nuttig kan zijn als je een probleem wilt rapporteren.

en: Display the "About Hueman" page in the "Appearance" admin menu
nl: Toon de "Over Hueman" pagina in het "Weergave" beheer menu

en: "Structured data markup" is a standard way to annotate your content so machines can understand it. Implementing it will help your website rank higher in search engines.
nl: "Structured gegevens markup" is een standaard manier om je inhoud op te maken zodat machines het begrijpen. Als je dit implementeert, kan je site hoger komen in zoekmachines.

en: Use Structured Data Markup for your posts
nl: Gebruik Structured Data Markup voor je berichten

en: Unchecking this option is not recommended. Minifying css stylesheets improves performance for your website overall by decreasing the load time.
nl: Uitvinken van deze optie wordt niet aanbevolen. Verkleinen van CSS stylesheets bevorderen de prestaties van je site globaal door een lagere laadtijd.

en: Use a minified stylesheet
nl: Gebruik een minified stylesheet

en: Footer Background
nl: Footer achtergrond

en: Your blog sub-heading. Html is allowed. Note : write a blank space to hide the default content.
nl: Je blog ondertitel. Html is niet toegestaan. Noot: voer een spatie in om de standaard inhoud te verbergen.

en: Your blog heading. Html is allowed. Note : write a blank space to hide the default content.
nl: Je blog titel. Html is toegestaan. Noot: voer een spatie in om de standaard inhoud te verbergen.

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Secondary Sidebar (on the right in a 3 columns layout)
nl: Secundaire zijbalk (aan de rechterkant bij een lay-out met 3 kolommen)

en: Primary Sidebar (on the left in a 3 columns layout)
nl: Primaire zijbalk (aan de linkerzijde in een lay-out met 3 kolommen)

en: Blog Page
nl: Blog pagina

en: If no specific category is selected, the featured posts block will display your latest post(s) from all categories.
nl: Als geen specifieke categorie is geselecteerd, zal het blok met aanbevolen berichten de laatste berichten uit alle categorieën weergeven.

en: Select a category to feature
nl: Selecteer een categorie om aan te bevelen

en: Display a responsive video with a YouTube or Vimeo link.
nl: Geef een responsive video weer met een YouTube of Vimeo link.

en: Hueman Videos
nl: Hueman Video's

en: List posts, comments, and/or tags with or without tabs.
nl: Geef berichten, reacties en/of tags weer met of zonder tabs.

en: Hueman Dynamic Tabs
nl: Hueman Dynamische Tabs

en: Display posts from a category
nl: Geef een bericht weer uit een categorie

en: Hueman Posts
nl: Hueman Berichten

en: Select a layout for this page.
nl: Selecteer een lay-out voor deze pagina.

en: Select a widget zone for the right sidebar.
nl: Selecteer een widget zone voor de rechter zijbalk.

en: This will override any default settings of the customizer options panel.
nl: Dit overschrijft elke standaard instelling van het scherm met opties voor aanpassingen.

en: Select a widget zone for the left sidebar.
nl: Selecteer een widget voor de linker zijbalk.

en: Add widgets to the zone :
nl: Voeg widget toe aan zone:

en: You can change or disable this setting by editing the options of the current post / page.
nl: Je kunt deze instelling veranderen of uitschakelen door de instellingen van het huidige bericht of de huidige pagina aan te passen.

en: in this post or page options.
nl: in de opties van dit bericht of deze pagina.

en: You have already assigned the following widget zone here :
nl: Je hebt de volgende widget zone hier al toegewezen:

en: You can add Widget Areas here from the customizer, in the <strong>Dynamic Sidebars and Widgets</strong> panel, or you can change the layout to remove this sidebar in <strong>Content &raquo; Layout Options for the main content</strong>.
nl: Je kunt hier Widget Gebieden toevoegen vanuit de customizer, in het <strong>Dynamische Zijbalken en Widgets</strong> paneel, of je kunt de lay-out veranderen om deze zijbalk te verwijderen in <strong>Inhoud &raquo; Lay-out Opties voor de belangrijkste inhoud</strong>.

en: No widget zones available in this sidebar.
nl: Geen widget zones beschikbaar in deze zijbalk.

en: 404 Error Pages
nl: 404 fout pagina's

en: Search Results
nl: Zoek resultaten

en: Categories
nl: Categorieën

en: Archives
nl: Archieven

en: Single Posts
nl: Enkelvoudige berichten

en: Pages
nl: Pagina’s

en: All contexts
nl: Alle contexten

en: Secondary
nl: Secundair

en: Primary
nl: Primair

en: Theme Options [OLD]
nl: Thema Opties [OUD]

en: 4 Columns
nl: 4 kolommen

en: 3 Columns
nl: 3 kolommen

en: 2 Columns
nl: 2 kolommen

en: Inherit Global Layout
nl: Overerf gobale lay-out

en: 3 Columns - Content Right
nl: 3 Kolommen - Inhoud Rechts

en: 3 Columns - Content Left
nl: 3 Kolommen - Inhoud Links

en: 3 Columns - Content Middle
nl: 3 Kolommen - Inhoud Midden

en: 2 Columns - Content Right
nl: 2 Kolommen - Inhoud Rechts

en: 2 Columns - Content Left
nl: 2 Kolommen - Inhoud Links

en: 1 Column
nl: 1 kolom

en: Choose one
nl: Kies één

en: Footer Design : Logo, layout, ...
nl: Footer ontwerp: Logo, Lay-out, ...

en: Thumbnails Settings
nl: Thumbnail instellingen

en: Single Posts Settings
nl: Enkel Bericht Instellingen

en: Sidebars : Design and Mobile Settings
nl: Zijbalken: Ontwerp en Mobiel Instellingen

en: Header Advertisement Widget
nl: Header advertentie widget

en: Mobile devices
nl: Mobiele apparaten

en: Social links
nl: Sociale links

en: General Design Options : Font, Colors, ...
nl: Algemene Ontwerp Opties: Lettertype, Kleuren, ...

en: Site Identity : Logo, Title, Tagline and Site Icon
nl: Site identiteit: logo, titel, slogan en pictogram van de site

en: in the menu panel
nl: in het menu scherm

en: create/edit menus
nl: creëer/bewerk menu's

en: Advanced settings for the Hueman theme.
nl: Uitgebreide opties voor het Hueman thema.

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Footer settings for the Hueman theme.
nl: Footer instellingen voor het Hueman thema.

en: Content settings for the Hueman theme.
nl: Inhoud instellingen voor het Hueman thema.

en: Header settings for the Hueman theme.
nl: Koptekst instellingen voor het Hueman thema.

en: General settings for the Hueman theme : design, comments, mobile, ...
nl: Algemene instellingen voor het Hueman thema: ontwerp, reacties, mobiel, ...

en: Footer credit text
nl: Footer credits tekst

en: Replace the footer copyright text
nl: Vervang de footer copyright tekst

en: Upload your custom logo image
nl: Upload een afbeelding van je logo

en: Recommended number of columns : 3
nl: Aanbevolen aantal kolommen: 3

en: Select columns to enable footer widgets
nl: Selecteer kolommen om footer widgets in te schakelen

en: Hide both sidebars
nl: Verberg beide zijbalken

en: Hide secondary sidebar
nl: Verberg secundaire zijbalk

en: Hide primary sidebar
nl: Verberg primaire zijbalk

en: Display both sidebars
nl: Geef beide zijbalken weer

en: Mobile Sidebar Content
nl: Mobiele zijbalk Inhoud

en: Display boxes at the top of the sidebars
nl: Geef boxen weer aan de bovenkant van de zijbalken

en: Sidebar Top Boxes
nl: Zijbalk Bovenvakken

en: Display comment count on thumbnails
nl: Geef aantal reacties weer op thumbnail afbeeldingen

en: Thumbnail Comment Count
nl: Thumbnail reactie aantal

en: Display featured image placeholders if no featured image is set
nl: Geef plaatsvervanger weer als er geen uitgelichte afbeelding is ingesteld

en: Thumbnail Placeholder
nl: Thumbnail plaatshouder

en: Display links to the next and previous article
nl: Geef links weer naar het volgende en vorige artikel

en: Below content
nl: Onder inhoud

en: Display randomized related articles below the post
nl: Geef willekeurige gerelateerde artikelen weer onder het bericht

en: Related by tags
nl: Gerelateerd op basis van tags

en: Related by categories
nl: Gerelateerd op basis van categorie

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Single - Related Posts
nl: Enkel - Gerelateerde Berichten

en: Display post author description, if it exists
nl: Geef beschrijving weer van de auteur van het bericht (indien aanwezig)

en: Single - Author Bio
nl: Enkel - Auteur Bio

en: If this box is checked, your featured posts will be displayed both in the featured slider and in the post list below. Usually not recommended because a given post might appear two times on the same page.
nl: Als dit vakje is aangevinkt, worden je uitgelichte berichten weergegeven in zowel de slider met uitgelichte berichten als in de berichtenlijst eronder. Meestal niet aangeraden, omdat een bericht mogelijk twee keer op dezelfde pagina wordt weergegeven.

en: Display the featured posts also in the list of posts
nl: Geef uitgelichte berichten ook weer in de berichtenlijst

en: Speed of the automatic slideshow animation
nl: Snelheid van de automatische diavoorstelling animatie

en: Featured Slideshow Speed
nl: Uitgelichte Diavoorstelling Snelheid

en: Enables the automatic animation of the featured posts carousel.
nl: Schakelt de automatische animatie van de uitgelichte berichten carrousel in.

en: Animate your featured posts with a slideshow
nl: Animeer je uitgelichte berichten met een diavoorstelling

en: Max number of featured posts to display. <br /><i>Set to 1 and it will show it without any slider script</i><br /><i>Set it to 0 to disable</i>
nl: Maximum aantal uitgelichte berichten om weer te geven.<br /><i>Stel in op 1 om weer te geven zonder enig diavoorstelling script</i><br /><i>Stel in op 0 om uit te schakelen</i>

en: Featured Post Count
nl: Aantal Uitgelichte Berichten

en: Check this box to display a selection of posts with a slideshow, on top of your blog.
nl: Vink dit vakje aan om een selectie van berichten met een diavoorstelling weer te geven over je blog heen.

en: Feature posts on top of your blog
nl: Licht berichten uit boven op je blog

en: Featured posts
nl: Uitgelichte berichten

en: While the default blog design is a grid of posts, you can check this option and display one post per row, whith the thumbnail beside the text.
nl: Hoewel het standaard blog ontwerp een raster van berichten is, kun je deze optie aanvinken om één bericht per regel weer te geven, met de thumbnail afbeelding naast de tekst.

en: Display your blog posts as a standard list.
nl: Geef je blogberichten weer als een standaard lijst.

en: Excerpt Length
nl: Samenvatting lengte

en: Blog Sub-Heading
nl: Blog sub koptekst

en: Blog
nl: Site

en: Blog Heading
nl: Blog koptekst

en: Display a custom heading for your blog.
nl: Geef een aangepaste titel weer voor je blog.

en: [ <strong>is_page</strong> ] Default page layout - If a page has a set layout, it will override this.
nl: [ <strong>is_page</strong> ] Standaard pagina lay-out - Als een pagina een ingestelde lay-out heeft, wordt dit genegeerd.

en: Default Page
nl: Standaard Pagina

en: [ <strong>is_404</strong> ] Error 404 page layout
nl: [ <strong>is_404</strong> ] Foutcode 404 pagina lay-out

en: Error 404
nl: Fout 404

en: [ <strong>is_search</strong> ] Search page layout
nl: [ <strong>is_search</strong> ] Zoek pagina lay-out

en: Search
nl: Zoeken

en: [ <strong>is_category</strong> ] Category archive layout
nl: [ <strong>is_category</strong> ] Categorie archief lay-out

en: Archive - Category
nl: Archief - Categorie

en: [ <strong>is_archive</strong> ] Category, date, tag and author archive layout
nl: [ <strong>is_archive</strong> ] Categorie, datum, tag en auteur archief lay-out

en: Archive
nl: Archief

en: [ <strong>is_single</strong> ] Single post layout - If a post has a set layout, it will override this.
nl: [ <strong>is_single</strong> ] Enkelvoudig bericht lay-out - Als een bericht een ingestelde lay-out heeft, wordt dit genegeerd.

en: Single
nl: Enige

en: [ <strong>is_home</strong> ] Posts homepage layout
nl: [ <strong>is_home</strong> ] Berichten homepage lay-out

en: Other layouts will override this option if they are set
nl: Andere ingestelde lay-outs (mits aanwezig) negeren deze optie

en: Global Layout
nl: Globale lay-out

en: Header widget area, perfect to insert advertisements. Note : this feature is not available when a header image is being displayed.
nl: Koptekst widget gebied, perfect om advertenties weer te geven. Noot: deze voorziening is niet beschikbaar wanneer een afbeelding in de koptekst wordt weergegeven.

en: Display a widget in your header
nl: Een widget weergeven in je header

en: Upload a header image (supported formats : .jpg, .png, .gif, svg, svgz). This will disable header title/logo, site description, header ads widget
nl: Upload een koptekst afbeelding (ondersteunde bestandsformaten: jpg, png, gif, svg, svgz). Dit schakelt de koptekst titel / logo, site omschrijving en koptekst advertentie widget uit.

en: Header Image
nl: Kopafbeelding

en: The description that appears next to your logo
nl: De omschrijving die naast je logo verschijnt

en: Display your site's description (tagline)
nl: Geef je site's beschrijving (slogan) weer

en: Header Logo Image Max-height
nl: Koptekst Logo Afbeelding Maximale hoogte

en: Upload your custom logo image. Supported formats : .jpg, .png, .gif, svg, svgz
nl: Upload je eigen logo afbeelding. Ondersteunde bestandsformaten: jpg, png, gif, svg, svgz

en: Custom Header Logo
nl: Aangepast header logo

en: Create and organize your social links
nl: Creëer en organiseer je sociale links

en: Hueman is a mobile friendly WordPress theme out of the box. This means that it will adapt and render nicely on any devices : desktops, laptops, tablets, smartphones. <br/>If you uncheck this box, this adaptive (or reponsive) behaviour will not be working anymore. In most of the cases, you won't need to disable this option, and it is not recommended.
nl: Hueman is een mobiel-vriendelijk kant-en-klaar WordPress thema. Dat betekent dat het zich aanpast en goed weergeeft op elk apparaat: computers, laptops, tablets, smartphones.<br/>Als je dit vakje uitvinkt, zal het thema zich niet langer aanpassen aan het soort apparaat waarop de site wordt bekeken. In de meeste gevallen is er geen reden om deze optie uit te schakelen en het wordt ook niet aangeraden.

en: Enable the Mobile Friendly (or Responsive) layout
nl: Schakel de mobiel-vriendelijke (of responsive) lay-out in

en: Comments on pages
nl: Reacties op pagina's

en: Pages Comments
nl: Pagina Reacties

en: Comments on posts
nl: Reacties op berichten

en: Posts Comments
nl: Bericht Reacties

en: Set the website background color
nl: Stel de achtergrondkleur van de site in

en: Body Background
nl: Body Achtergrond

en: Give your thumbnails and layout images rounded corners
nl: Geef je thumbnails en lay-out afbeeldingen afgeronde hoeken

en: Image Border Radius
nl: Afbeelding randradius

en: Header Menu Background
nl: Header menu achtergrond

en: Header Background
nl: Header Achtergrond

en: Topbar Background
nl: Topbalk Achtergrond

en: Secondary Color
nl: Secundaire kleur

en: Primary Color
nl: Primaire Kleur

en: Change left and right sidebars padding
nl: Wijzig linker en rechter zijbalk padding

en: 20px padding for widgets
nl: 20px padding voor widgets

en: 30px padding for widgets
nl: 30px padding voor widgets

en: Sidebar Width
nl: Breedte zijbalk

en: Max-width of the container. If you use 2 sidebars, your container should be at least 1200px.<br /><i>Note: For 720px content (default) use <strong>1380px</strong> for 2 sidebars and <strong>1120px</strong> for 1 sidebar. If you use a combination of both, try something inbetween.</i>
nl: Maximale breedte van de houder. Als je 2 zijbalken gebruikt, zou je houder ten minste 1200px moeten zijn.<br /><i>Noot: Voor 720px inhoud (standaard), gebruik <strong>1380px</strong> voor 2 zijbalken en <strong>1120px</strong> voor 1 zijbalk. Als je een combinatie van beide gebruikt, probeer een waarde ertussen.</i>

en: Website Max-width
nl: Site maximum breedte

en: Select a font for your website
nl: Selecteer een lettertype voor je site

en: Font
nl: Lettertype

en: Use a boxed layout
nl: Maak gebruik van een boxed lay-out (laat een rand rondom de site vrij)

en: Boxed Layout
nl: Boxed Lay-out

en: Favicon Upload (supported formats : .ico, .png, .gif)
nl: Favicon uploaden (ondersteunde formaten :.ico,.png,.gif)

en: Check this option to open the link in a another tab of the browser.
nl: Vink deze optie aan om de link in een nieuwe tab te openen.

en: Link target
nl: Link Doel

en: Set a unique color for your icon.
nl: Stel een unieke kleur in voor je pictogram.

en: Icon color
nl: Icoon kleur

en: This is the text displayed on mouse over.
nl: Dit is de tekst die wordt weergegeven wanneer de muis er overheen wordt bewogen.

en: Social link
nl: Sociale link

en: Social icon
nl: Sociale pictogram

en: Pick the context(s) where this widget area will be displayed.
nl: Kies de context(en) waar dit widget gebied wordt weergegeven.

en: Personalizing the name of the widget zone will help you identify it.
nl: Het personaliseren van de naam van de widget zone helpt je deze te identificeren.

en: Enter a name
nl: Voer een naam in

en: Context(s)
nl: Context(en)

en: Select the pre-defined location(s) in which you will embed this widget zone.
nl: Selecteer de voorgedefiniëerde locaties waar je deze widget zone wilt insluiten.

en: Location(s)
nl: Locatie(s)

en: unique id
nl: unieke ID

en: Are you sure you want to remove : <strong>{{ data.title }} ?</strong>
nl: Weet je zeker dat je <strong>{{ data.title }}</strong> wilt verwijderen?

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Background Image
nl: Achtergrond afbeelding

en: Background size
nl: Achtergrond grootte

en: Background position
nl: Achtergrondpositie

en: Background attachment
nl: Achtergrond bijlage

en: Repeat
nl: Herhaal

en: Color
nl: Kleur

en: Press return or enter to open this section
nl: Klik op enter om deze sectie te openen

en: close
nl: sluit

en: Read the latest release notes
nl: Lees de laatste toelichting

en: To copy the system infos, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
nl: Om de systeeminformatie te kopiëren, klik hieronder en druk op Ctrl+C (PC) of Cmd+C (Mac).

en: Please include the following information when posting support requests
nl: Voeg onderstaande informatie toe bij het plaatsen van een verzoek om ondersteuning.

en: System Information
nl: Systeem informatie

en: About Hueman
nl: Over Hueman

en: Your favicon is currently handled with an old method and will not be properly displayed on all devices. You might consider to re-upload your favicon with the new control below.
nl: Je favorieten pictogram wordt momenteel gepresenteerd middels een oude methode en zal niet op alle apparaten juist worden weergegeven. Je kunt overwegen om je favorieten pictogram hieronder middels de nieuwe methode opnieuw te uploaden.

en: Dynamic Sidebars and Widgets
nl: Dynamische zijbalken en widgets

en: Create and manage widget zones
nl: Creëer en beheer widget zones

en: Create And Manage Widget Areas
nl: Creëer En Beheer Widget Gebieden

en: You must save changes for the new areas to appear below. <br /><i>Warning: Make sure each area has a unique ID.</i>
nl: Je moet de wijzigingen opslaan voordat de nieuwe gebieden hieronder verschijnen.<br /><i>Waarschuwing: Zorg dat elk gebied een uniek ID heeft.</i>

en: Create And Order Widget Areas
nl: Widget gebieden maken en rangschikken

en: SITE ICON
nl: Site icoon

en: Updated
nl: Geüpdatet

en: version
nl: versie

note: Template Name of the theme
en: Child Menu
nl: Sub menu

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: by
nl: door

en: Follow:
nl: Volg:

en: More
nl: Meer

en: Expand Sidebar
nl: Zijbalk uitvouwen

en: Please try another search:
nl: Probeer een andere zoekterm:

en: For the term
nl: Voor de term

en: No Taxonomies Found
nl: Geen taxonomiën gevonden

en: No Tags Found
nl: Geen tags gevonden

en: left
nl: Links

en: bottom
nl: Onderkant

en: right
nl: Rechts

en: top
nl: Bovenkant

en: No Sidebars
nl: Geen zijbalken

en: Choose Sidebar
nl: Kies zijbalk

en: No Pages Found
nl: Geen pagina's gevonden

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: op

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

[ctx: color picker]
en: Visited
nl: Bezocht

[ctx: color picker]
en: Active
nl: Actief

[ctx: color picker]
en: Hover
nl: Hoveren

[ctx: color picker]
en: Standard
nl: Standaard

en: Add Google Font
nl: Google lettertype toevoegen

en: Remove Google Font
nl: Google lettertype verwijderen

en: height
nl: Hoogte

en: No Posts Found
nl: Geen berichten gevonden

en: Choose One
nl: Kies er een

en: No Categories Found
nl: Geen categorieën gevonden

en: style
nl: Stijl

en: unit
nl: eenheid

en: width
nl: Breedte

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: background-image
nl: achtergrondafbeelding

en: background-size
nl: achtergrond grootte

en: background-position
nl: achtergrond positie

en: background-attachment
nl: achtergond bijlage

en: background-repeat
nl: achtergrond herhalen

en: Sorry, this function does not exist
nl: Deze functie bestaat niet

en: Default
nl: Standaard

en: default:
nl: standaard:

note: translators: %1$s: Condition emphasized, %2$s: example value, %3$s: list of valid conditions
en: %1$s: Add a comma separated list (no spaces) of conditions in which the field will be visible, leave this setting empty to always show the field. In these examples, %2$s is a placeholder for your condition, which can be in the form of %3$s.
nl: %1$s: Voeg een door komma's gescheiden lijst toe (geen spaties) met voorwaarden waarin het veld zichtbaar zal zijn, laat deze instelling leeg om het veld altijd weer te geven. In deze voorbeelden is %2$s een plaatshouder voor je voorwaarde, die de vorm kan hebben van %3$s.

en: Condition
nl: Voorwaarde

note: translators: %s: CSS Class emphasized
en: %s: Add and optional class to this option type.
nl: %s: Voeg een optionele klasse toe aan dit optietype.

en: CSS Class
nl: CSS klasse

en: Min, Max, & Step
nl: Min, Max, & Stap

note: translators: %s: Taxonomy emphasized
en: %s: Add a comma separated list of any registered taxonomy like 'category,post_tag'. This will only affect the following option types: Taxonomy Checkbox, & Taxonomy Select.
nl: %s: Voeg een door komma's gescheiden lijst toe van een geregistreerde taxonomie zoals 'categorie, post_tag'. Dit heeft alleen invloed op de volgende typen opties: Taxonomie selectievak & Taxonomie selecteren.

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Post Type
nl: Berichttype

note: translators: %s: Rows emphasized
en: %s: Enter a numeric value for the number of rows in your textarea. This will only affect the following option types: CSS, Textarea, & Textarea Simple.
nl: %s: Voer een numerieke waarde in voor het aantal rijen in je tekstgebied. Dit heeft alleen invloed op de volgende optietypes: CSS, Tekstgebied & Tekstgebied Eenvoudig.

en: Rows
nl: Rijen

en: Standard
nl: Standaard

en: Choices
nl: Keuzes

note: translators: %s: Description emphasized
en: %s: Enter a detailed description for the users to read on the Theme Options page, HTML is allowed. This is also where you enter content for both the Textblock & Textblock Titled option types.
nl: %s: Voer een gedetailleerde beschrijving in die de gebruikers kunnen lezen op de pagina met thema opties. HTML is toegestaan. Dit is ook waar je inhoud invoert voor zowel de tekstblok & tekstblok getitelde optietypes.

en: ID
nl: Id

note: translators: %1$s: link to WorPress Codex, %2$s: audio shortcode
en: Embed audio from services like SoundCloud and Radio. You can find a list of supported oEmbed sites in the %1$s. Alternatively, you could use the built-in %2$s shortcode.
nl: Sluit audio in van diensten zoals SoundCloud en Radio. Je vindt een lijst met ondersteunde oEmbed sites in de %1$s. Als alternatief zou je de ingebouwde %2$s shortcode kunnen gebruiken.

note: translators: %1$s: link to WorPress Codex, %2$s: video shortcode
en: Embed video from services like Youtube, Vimeo, or Hulu. You can find a list of supported oEmbed sites in the %1$s. Alternatively, you could use the built-in %2$s shortcode.
nl: Sluit video in van diensten zoals YouTube, Vimeo of Hulu. Je vindt een lijst met ondersteunde oEmbed sites in de %1$s. Als alternatief zou je de ingebouwde %2$s shortcode kunnen gebruiken.

en: Source Date
nl: Brondatum

en: Source Title (ex. book, song, movie)
nl: Brontitel (bijv. boek, lied, film)

en: Source URL
nl: Bron URL

en: Source Name (ex. author, singer, actor)
nl: Bronnaam (bijv. auteur, zanger, acteur)

en: Quote
nl: Citeren

en: Link Title
nl: Linktitel

en: New Layout
nl: Nieuwe lay-out

en: Title
nl: Titel

en: Layout
nl: Lay-out

note: translators: %s: Content emphasized
en: %s: Enter the HTML content about this contextual help item displayed on the Theme Option page for end users to read.
nl: %s: Voer de HTML inhoud in over dit contextuele help item dat wordt weergegeven op de pagina met thema opties zodat eindgebruikers het kunnen lezen.

en: Image Source (Radio Image only)
nl: Afbeeldingsbron (alleen radiobeeld)

en: Value
nl: Waarde

en: or
nl: of

note: translators: %s: Post Type emphasized
en: %s: Add a comma separated list of post type like 'post,page'. This will only affect the following option types: Custom Post Type Checkbox, & Custom Post Type Select.
nl: %s: Voeg een door komma's gescheiden lijst van het berichttype toe, zoals 'bericht, pagina'. Dit heeft alleen invloed op de volgende optie typen: Selectievak Aangepast berichttype, & Aangepast berichttype selecteren.

en: Add Setting
nl: Instelling toevoegen

en: Add Choice
nl: Keuze toevoegen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: edit
nl: Bewerken

note: translators: %s: the http protocol
en: Enter a link to the profile or page on the social website. Remember to add the %s part to the front of the link.
nl: Voer een link in naar het profiel of de pagina op de sociale site. Vergeet niet om het %s sectie aan de voorkant van de link toe te voegen.

en: Enter the text shown in the title attribute of the link.
nl: Voer de tekst in die wordt weergegeven in het titelattribuut van de link.

en: Enter the name of the social website.
nl: Voer de naam van de sociale site in.

en: Name
nl: Naam

en: Description
nl: Beschrijving

en: Right Dual Sidebar
nl: Rechter dubbele zijbalk

en: Left Dual Sidebar
nl: Linker dubbele zijbalk

en: Dual Sidebar
nl: Dubbele zijbalk

en: Full Width (no sidebar)
nl: Volledige breedte (geen zijbalk)

en: Right Sidebar
nl: Zijbalk rechts

en: Left Sidebar
nl: Zijbalk links

en: Layout activated.
nl: Lay-out geactiveerd.

en: Layouts have been deleted.
nl: Lay-outs zijn verwijderd.

en: Layouts could not be updated.
nl: Lay-outs kunnen niet worden geüpdatet.

en: Layouts Updated.
nl: Lay-outs geüpdatet.

en: Layouts could not be imported.
nl: Lay-outs konden niet worden geïmporteerd.

en: Layouts Imported.
nl: Lay-outs geïmporteerd.

en: Data could not be imported.
nl: Gegevens konden niet worden geïmporteerd.

en: Data Imported.
nl: Gegevens geïmporteerd.

en: Settings could not be imported.
nl: Instellingen kunnen niet geïmporteerd worden.

en: Settings Imported.
nl: Instellingen geïmporteerd.

en: Settings could not be saved.
nl: Instellingen konden niet worden opgeslagen.

en: Settings updated.
nl: Instellingen geüpdatet.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Featured pages
nl: Uitgelichte pagina's

en: Close
nl: Sluiten

en: Now
nl: Nu

en: Today
nl: Vandaag

en: Are you sure you want to delete this Gallery?
nl: Weet je zeker dat je deze galerij wil verwijderen?

en: Create Gallery
nl: Galerij aanmaken

en: Edit Gallery
nl: Galerij bewerken

en: Delete Gallery
nl: Galerij verwijderen

en: Sorry, you can't have settings three levels deep.
nl: Je kunt geen instellingen hebben die drie niveaus diep zijn.

en: Are you sure you want to activate this layout?
nl: Weet je zeker dat je deze lay-out wil activeren?

en: Are you sure you want to remove this?
nl: Weet je zeker dat je dit wil verwijderen?

en: You can't remove this! But you can edit the values.
nl: Je kunt dit niet verwijderen! Maar je kan de waarden bewerken.

en: Are you sure you want to reset back to the defaults?
nl: Weet je zeker dat je de standaardinstellingen wil herstellen?

en: Remove Media
nl: Media verwijderen

note: translators: %1$s: the input id, %2$s: the field id
en: The %1$s input field for %2$s only allows numeric values.
nl: Het %1$s invoerveld voor %2$s staat alleen numerieke waarden toe.

en: What's a layout anyhow?
nl: Wat is een lay-out eigenlijk?

en: Code examples for front-end development.
nl: Code voorbeelden voor voorpagina ontwikkeling.

en: Function Reference:get_option_tree()
nl: Functie referentie: get_option_tree()

en: Function Reference:ot_get_option()
nl: Functie referentie: ot_get_option()

en: Option types in alphabetical order & hooks to filter them.
nl: Optietypes in alfabetische volgorde & hooks om ze te filteren.

en: Overview of available Theme Option fields.
nl: Overzicht van beschikbare thema optie velden.

en: Layouts Overview
nl: Lay-outs overzicht

en: Code Examples
nl: Code voorbeelden

en: Meta Boxes
nl: Meta boxes

en: Theme Mode
nl: Thema modus

en: Function References
nl: Functie referenties

en: Creating Options
nl: Maak opties

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Layout Management
nl: Lay-outbeheer

en: Settings PHP File
nl: Instellingen PHP bestand

en: Theme Options UI Builder
nl: Thema opties UI Builder

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Export
nl: Exporteren

en: Import
nl: Importeren

en: Theme Options UI
nl: Thema opties UI

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Settings
nl: Instellingen

en: The Theme Options UI Builder is being overridden by a custom file in your theme. Any changes you make via the UI Builder will not be saved.
nl: De Theme Options UI Builder wordt overschreven door een aangepast bestand in je thema. Alle wijzigingen die je aanbrengt via de UI Builder, worden niet opgeslagen.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Theme Options reset.
nl: Thema opties resetten.

en: Theme Options updated.
nl: Thema opties geüpdatet.

en: Theme Options
nl: Thema opties

en: Send to OptionTree
nl: Verzenden naar OptionTree

en: Upload
nl: Uploaden

en: Typography
nl: Typografie

en: Textblock Titled
nl: Tekstblok met titel

en: Textblock
nl: Tekstblok

en: Textarea Simple
nl: Eenvoudig tekstgebied

en: Taxonomy Select
nl: Taxonomie selecteren

en: Taxonomy Checkbox
nl: Taxonomie selectievak

en: Tag Select
nl: Tag selecteren

en: Tag Checkbox
nl: Tag selectievak

en: Social Links
nl: Sociale links

en: Sidebar Select
nl: Zijbalk selecteren

en: -- Choose One --
nl: -- Kies er een --

en: Select
nl: Selecteren

en: Radio Image
nl: Radioknop afbeelding

en: Radio
nl: Radioknop

en: Post Select
nl: Bericht selecteren

en: Post Checkbox
nl: Bericht selectievak

en: Page Select
nl: Pagina selectie

en: Page Checkbox
nl: Pagina selectievak

en: On/Off
nl: Aan/uit

en: Numeric Slider
nl: Numerieke slider

en: Measurement
nl: Meting

en: Content
nl: Inhoud

en: List Item
nl: Lijst item

en: Link Color
nl: Link kleur

en: Dimension
nl: Dimensie

en: Date Time Picker
nl: Datum tijd kiezer

en: Date Picker
nl: Datumkiezer

en: Custom Post Type Select
nl: Extra berichttype selecteren

en: Custom Post Type Checkbox
nl: Aangepast berichttype selectievak

en: Colorpicker Opacity
nl: Kleurkiezer doorzichtigheid

en: Colorpicker
nl: Kleurkiezer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Checkbox
nl: Selectievakje

en: Category Select
nl: Categorie selectie

en: Category Checkbox
nl: Categorie selectievak

en: Box Shadow
nl: Box schaduw

en: Border
nl: Rand

en: and
nl: en

en: Background
nl: Achtergrond

en: Option Types
nl: Optie types

en: Textarea
nl: Tekstgebied

en: Text
nl: Tekst

en: Gallery
nl: Galerij

en: You may also like...
nl: Dit vind je misschien ook leuk...

en: Previous story
nl: Vorige verhaal

en: Next story
nl: Volgende verhaal

en: Yearly Archive:
nl: Jaarlijks archief:

en: Monthly Archive:
nl: Maandelijks archief:

en: Daily Archive:
nl: Dagelijks Archief:

en: Tagged:
nl: Tags:

en: Category:
nl: Categorie:

en: Author:
nl: Auteur:

en: Page not found!
nl: Pagina niet gevonden!

en: Error 404.
nl: Fout 404.

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Search result
nl: Zoekresultaat

en: says:
nl: zegt:

en: Recent Comments
nl: Recente reacties

en: Popular Posts
nl: Populaire Berichten

en: Recent Posts
nl: Recente berichten

en: Activate
nl: Activeren

en: Powered by
nl: Mogelijk gemaakt door

en: All Rights Reserved.
nl: Alle rechten voorbehouden.

en: Comments
nl: Reacties

en: % Responses
nl: % reacties

en: 1 Response
nl: 1 reactie

en: No Responses
nl: Geen reacties

en: The page you are trying to reach does not exist, or has been moved. Please use the menus or the search box to find what you are looking for.
nl: De pagina die je probeert te bereiken bestaat niet, of is verplaatst. Gebruik de menu's of het zoekvak om te vinden wat je zoekt.
