Themes - Colibri WP - en to nl translation catalogue (360 entries)

en: % Responses
nl: % reacties

en: %1$s installed and activated successfully.
nl: %1$s geïnstalleerd en succesvol geactiveerd.

en: %1$s installed successfully.
nl: %1$s succesvol geïnstalleerd.

en: %1$s plugin adds drag and drop functionality and many other features to the %2$s theme.
nl: De %1$s plugin voegt 'drag & drop'-functionaliteit toe en heel wat andere functies aan het %2$s thema.

en: %1$s plugin is recommended for the %2$s contact section.
nl: %1$s plugin is aanbevolen voor de %2$s contactsectie.

en: - No menu -
nl: - Geen menu -

en: 10deg Stripes
nl: 10graden strepen

en: <i class="font-icon-post fa fa-angle-double-left"></i> Older Comments
nl: <i class="font-icon-post fa fa-angle-double-left"></i> Oudere reacties

en: A beautiful, very customizable, multipurpose theme that you can use to create amazing websites through drag and drop. It comes with a pre-designed home page, 5 header designs and over 35 ready-to-use content blocks that you can easily customize. You can also design your own custom blocks by combining more than 25 drag and drop components. It offers lots of customization options (video background, slideshow background, header content types, etc) to help you create a website that stands out in no time. It is also designed with responsiveness, to work on mobile devices right out of the box. It is the only theme you will ever need! CHECK OUT THE DEMOS: https://colibriwp.com/go/demos
nl: Een prachtig, zeer aanpasbaar, multifunctioneel thema dat je kunt gebruiken om geweldige sites te maken door middel van verslepen. Het wordt geleverd met een vooraf ontworpen homepage, 5 header ontwerpen en meer dan 35 kant-en-klare inhoudsblokken die je eenvoudig kunt aanpassen. Je kunt ook je eigen aangepaste blokken ontwerpen door meer dan 25 versleep componenten te combineren. Het biedt veel aanpassingsopties (videobackground, slideshow achtergrond, header contenttypes, enz.) om je te helpen een site te maken die in een mum van tijd opvalt. Het is ook ontworpen met responsiveness, om direct op mobiele apparaten te werken. Het is het enige thema dat je ooit nodig zult hebben! BEKIJK DE DEMO'S: https://colibriwp.com/go/demos

en: Action Button %d
nl: Actieknop %d

en: Activate
nl: Activeer

en: Activate %2$s
nl: Activeer %2$s

en: Activate %s
nl: Activeer %s

en: Activating
nl: Aan het activeren

en: Activating %s
nl: %s aan het activeren

en: Active
nl: Actief

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Button
nl: Knop toevoegen

en: Add Field
nl: Veld toevoegen

en: Add Icon
nl: Pictogram toevoegen

en: Add Item
nl: Item toevoegen

en: Add Predefined Section
nl: Voorontworpen sectie toevoegen

en: Add Slide
nl: Slide toevoegen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Align
nl: Uitlijnen

en: All installations and activations have been completed.
nl: Alle installaties en activaties zijn afgerond.

en: All installations have been completed.
nl: Alle installaties zijn afgerond.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl: Alle plugins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: Alternate logo image
nl: Alternatief logo-afbeelding

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het installeren van %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Arrow
nl: Pijl

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Auto
nl: Automatisch

en: Available version:
nl: Beschikbare versie:

en: Back
nl: Vorige

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Type
nl: Soort achtergrond

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl[0]: Start met het activeren van de plugin
nl[1]: Start met het activeren van plugins

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl[0]: Start installatie plugin
nl[1]: Start installatie plugins

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nl[0]: Begin met updaten van plugin
nl[1]: Begin met updaten van plugins

en: Blog Settings
nl: Instellingen blog

en: Blog sidebar widget area
nl: Blog zijbalk widget gebied

en: Blur
nl: Vervagen

en: Book
nl: Boek

en: Border
nl: Rand

en: Bottom Center
nl: Onderaan gecentreerd

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Bottom line
nl: Lijn onderaan

en: Box shadow
nl: Box schaduw

en: Built using WordPress and %s
nl: Gebouwd met behulp van WordPress en %s

en: Built using WordPress and the %s
nl: Gebouwd met behulp van WordPress en de %s

en: Button
nl: Knop

en: Button Type
nl: Type knop

en: Button align
nl: Uitlijning knop

en: Button highlight type
nl: Highlight knop type

en: Button hover effect
nl: Hover effect knop

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Categories:
nl: Categorieën:

en: Center Center
nl: Midden midden

en: Center Left
nl: Links in het midden

en: Center Right
nl: Rechts in het midden

en: Change color settings
nl: Kleurinstellingen aanpassen

en: Change the hero image
nl: Wijzig de hero-afbeelding

en: Check all demo sites page
nl: Controleer alle pagina's op de demo sites

en: Check documentation
nl: Bekijk de documentatie

en: Choose footer design
nl: Kies een footer-ontwerp

en: Choose header design
nl: Kies een header-ontwerp

en: Choose one of the Colibri predefined designs
nl: Kies één van de Colibri voorontworpen ontwerpen

en: Circles
nl: Cirkels

en: Circles 2
nl: Cirkels 2

en: Circles 3
nl: Cirkels 3

en: Circles Gradient
nl: Cirkels overgang

en: Circles White Gradient
nl: Cirkels witte overgang

en: Classic
nl: Klassiek

en: Clear
nl: Wissen

en: Click the pencil icon to edit the text
nl: Klik op het potlood pictogram om de tekst te bewerken

en: Clouds
nl: Wolken

en: Colibri Settings
nl: Colibri instellingen

en: Colibri Theme
nl: Colibri thema

en: Colibri is easy to learn and master, but you can always check out our documentation to check out features you might have missed.
nl: Colibri is gemakkelijk te leren en te beheersen, maar je kunt altijd onze documentatie raadplegen om functies te bekijken die je misschien hebt gemist.

en: Colibri theme activation failed!
nl: Activatie van het Colibri thema is mislukt!

en: Color
nl: Kleur

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Contain
nl: Bevatten

en: Container width
nl: Breedte container

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Settings
nl: Inhoud instellingen

en: Content Type
nl: Contenttype

en: Cover
nl: Omslagafbeelding

en: Current php version is: %1$s and the mininum required version is %2$s
nl: De huidige PHP versie is %1$s en de minimum vereiste versie is %2$s

en: Curve Asymmetrical
nl: Asymetrische curve

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Customize fonts
nl: Lettertypes aanpassen

en: Customize footer
nl: Footer bewerken

en: Customize frontpage hero
nl: Voorpagina hero aanpassen

en: Customize menu
nl: Menu bewerken

en: Customize navigation
nl: Navigatie bewerken

en: Dismiss this notice
nl: Negeer dit bericht

en: Divider height
nl: Hoogte verdeler

en: Divider negative
nl: Verdeler negatief

en: Divider style
nl: Stijl verdeler

en: Do not repeat
nl: Niet herhalen

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Dots
nl: Stippen

en: Double line
nl: Dubbele lijn

en: Drop in
nl: Val in

en: Drop out
nl: Val uit

en: Edit Menu Structure
nl: Bewerk menustructuur

en: Effect Speed
nl: Effect snelheid

en: Enable masonry
nl: Masonry inschakelen

en: External
nl: Externe

en: External Source
nl: Externe bron

en: Field %s
nl: Veld %s

en: Fixed
nl: Gefixeerd

en: Footer Menu
nl: Footer menu

en: Footer Settings
nl: Instellingen footer

en: Frame options
nl: Frame opties

en: Frame thickness
nl: Dikte frame

en: Front Page Template
nl: Voorpagina template

en: Full Height
nl: Volledige hoogte

en: Full Width Template
nl: Volledige breedte template

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Get Started
nl: Ga aan de slag

en: Go to Homepage!
nl: Ga naar de homepage!

en: Gradient
nl: Gradiënt

en: Grow down
nl: Groei omlaag

en: Grow from center
nl: Groei vanuit midden

en: Grow from left
nl: Groei vanaf links

en: Grow from right
nl: Groei vanaf rechts

en: Grow left
nl: Groei links

en: Grow right
nl: Groei rechts

en: Grow up
nl: Groei omhoog

en: Header Menu
nl: Header menu

en: Height
nl: Hoogte

en: Hero Settings
nl: Hero instellingen

en: Hero layout
nl: Hero lay-out

en: Hide Details
nl: Verberg details

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon %s
nl: Pictogram %s

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image with text above
nl: Afbeelding met tekst bovenaan

en: Image with text below
nl: Afbeelding met tekst onderaan

en: Image with text on the left
nl: Afbeelding met tekst links

en: Image with text on the right
nl: Afbeelding met tekst rechts

en: Information Fields
nl: Informatievelden

en: Install
nl: Installeren

en: Install %2$s
nl: Installeer %2$s

en: Install %s
nl: %s installeren

en: Install Plugins
nl: Installeer plugins

en: Install Required Plugins
nl: Installeer vereiste plugins

en: Installed But Not Activated
nl: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Installed version:
nl: Geïnstalleerde versie:

en: Installing %s
nl: %s aan het installeren

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin %1$s (%2$d/%3$d) aan het installeren

en: Installing Plugin: %s
nl: Installeren plugin: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Installeren en activeren van plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden waar je naar zoekt. Misschien kun je er naar zoeken.

en: Just click and start typing to change the site headline.
nl: Klik en begin met typen om de kopregel van de site te wijzigen.

en: Landing Page Template
nl: Landingspagina template

en: Layout type
nl: Type lay-out

en: Leave a Review
nl: Beoordeling achterlaten

en: Leave a review
nl: Geef een beoordeling

en: Left Tilted Lines
nl: Links gekantelde lijnen

en: Links to Customizer Settings
nl: Links naar de customizer instellingen

en: Logo above
nl: Logo bovenaan

en: Logo image only
nl: Alleen logo afbeelding

en: Many Rounded Squares Blue
nl: Veel afgeronde blauwe vierkanten

en: Minimum required version:
nl: Minimaal vereiste versie:

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Mobile and tablet
nl: Mobiel en tablet

en: Mobile, tablet and desktop
nl: Mobiel, tablet en desktop

en: Mountains
nl: Bergen

en: Navigation Settings
nl: Navigatie instellingen

en: Navigation padding
nl: Navigatie-padding

en: Newer Comments
nl: Nieuwere reacties

en: Newer Comments <i class="font-icon-post fa fa-angle-double-right"></i>
nl: Recentere reacties <i class="font-icon-post fa fa-angle-double-right"></i>

en: Next
nl: Volgende

en: Next post
nl: Volgend bericht

en: Next post:
nl: Volgend bericht:

en: Next:
nl: Volgende:

en: No Category
nl: Geen categorie

en: No Responses
nl: Geen reacties

en: No Tag
nl: Geen tag

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl: Geen actie vereist. Plugin %1$s was reeds actief.

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om te activeren.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om te installeren.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om te worden geüpdatet.

en: No plugins to install, update or activate.
nl: Er zijn geen plugins die moeten geïnstalleerd, geüpdatet of geactiveerd worden.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl: Er werden geen plugins geselecteerd om geactiveerd te worden. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl: Er werden geen plugins geselecteerd om te worden geïnstalleerd. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl: Er zijn geen plugins geselecteerd om te worden geüpdatet. Geen actie ondernomen.

en: No responses yet
nl: Nog geen reacties

en: None
nl: Geen

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Offset left
nl: Offset links

en: Offset top
nl: Offset bovenaan

en: Older Comments
nl: Oudere reacties

en: One Response
nl: Één reactie

en: One response
nl: Eén reactie

en: Opacity
nl: Doorzichtigheid

en: Opacity Fan
nl: Helderheid fan

en: Opacity Tilt
nl: Helderheid tilt

en: Open a support ticket
nl: Open een ondersteuning ticket

en: Our technical team is here to help you build an awesome website. We usually answer support issues in less than 1 business day.
nl: Ons technisch team is er om je te helpen bij het bouwen van een geweldige site. We beantwoorden je vragen normaal binnen 1 werkdag.

en: Overlay Shape
nl: Vorm overlay

en: Overlay Type
nl: Soort overlay

en: Page
nl: Pagina

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl: Neem voor hulp contact op met de beheerder van deze site.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl: Neem contact op met de plugin provider en vraag hen om hun plugin te verpakken volgens de WordPress richtlijnen.

en: Plugin activated successfully.
nl: Plugin succesvol geactiveerd.

en: Plugin activation failed.
nl: Plugin activatie mislukt.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl: Plugin niet geactiveerd. Een hogere versie van %s is nodig voor dit thema. Update de plugin.

en: Position
nl: Positie

en: Post navigation
nl: Bericht navigatie

en: Posts navigation
nl: Berichten navigatie

en: Posts per row
nl: Berichten per rij

en: Press return or enter to open this section
nl: Druk op return of enter om deze sectie te openen

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous post
nl: Vorig bericht

en: Previous post:
nl: Vorig bericht:

en: Previous:
nl: Vorige:

en: Primary Button
nl: Primaire knop

en: Pyramids
nl: Piramiden

en: Read More
nl: Meer lezen

en: Read more
nl: Lees verder

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl: Klaar om je eerste bericht te publiceren? <a href="%1$s">Ga hier aan de slag</a>.

en: Recommended
nl: Aangeraden

en: Recommended plugins
nl: Aanbevolen plugins

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Repeat %s
nl: Herhaal %s

en: Required
nl: Verplicht

en: Required Update not Available
nl: Vereiste update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl: Vereist update

en: Return to Required Plugins Installer
nl: Terug naar vereiste plugins installer

en: Return to the Dashboard
nl: Terug naar dashboard

en: Right Tilted Lines
nl: Rechts gekantelde lijnen

en: Right Tilted Strips
nl: Rechts gekantelde strips

en: Rounded Square Blue
nl: Afgerond blauw vierkant

en: Scroll
nl: Scrollen

en: Search &hellip;
nl: Zoeken &hellip;

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
nl: Zoekresultaten voor &#8220;%s&#8221;

en: Secondary Button
nl: Secundaire knop

en: Select
nl: Selecteren

en: Select image
nl: Afbeelding selecteren

en: Select item
nl: Selecteer item

en: Self Hosted
nl: Zelfgehost

en: Self Hosted Video
nl: Zelfgehoste video

en: Set your logo
nl: Je logo instellen

en: Shape Light
nl: Vorm licht

en: Shape Only
nl: Enkel vorm

en: Show Background Overlay
nl: Toon achtergrondoverlay

en: Show Details
nl: Toon details

en: Show Subtitle
nl: Toon subtitel

en: Show Title
nl: Titel tonen

en: Show blog sidebar
nl: Toon blog zijbalk

en: Show bottom divider
nl: Toon verdeler onderaan

en: Show frame over image
nl: Frame weergeven boven afbeelding

en: Show frame shadow
nl: Schaduw frame weergeven

en: Show offscreen menu on
nl: Toon offscreen menu aan

en: Show thumbnail placeholder
nl: Thumbnail plaatshouder tonen

en: Show top bar
nl: Toon topbalk

en: Shutter in horizontal
nl: Sluiter horizontaal

en: Shutter in vertical
nl: Sluiter verticaal

en: Shutter out horizontal
nl: Sluit horizontaal

en: Shutter out vertical
nl: Sluit verticaal

en: Site title text only
nl: Site titel alleen tekst

en: Size
nl: Grootte

en: Skip to content
nl: Ga naar de inhoud

en: Slide Duration
nl: Duur slide

en: Social Icons
nl: Social pictogrammen

en: Something went wrong with the plugin API.
nl: Er ging iets verkeerd met de plugin API.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl: Er kwam niets kwam overeen met je zoektermen. Probeer het opnieuw met een aantal andere keywords.

en: Sorry, page not found!
nl: Sorry, pagina niet gevonden!

en: Source
nl: Bron

en: Spacing bottom
nl: Afstand onderaan

en: Spacing top
nl: Afstand bovenaan

en: Spread
nl: Verspreid

en: Start with selected design
nl: Start met het geselecteerd ontwerp

en: Stick on scroll
nl: Blijven hangen bij scrollen

en: Style
nl: Stijl

en: Subtitle
nl: Subtitel

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Text
nl: Tekst

en: Text column width
nl: Kolombreedte tekst

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Text width
nl: Breedte tekst

en: Text with media on left
nl: Tekst met media links

en: Text with media on right
nl: Tekst met media rechts

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl[0]: De volgende plugin moet worden geüpdatet naar de nieuwste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te garanderen: %1$s.
nl[1]: De volgende plugins moeten worden geüpdatet naar de nieuwste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te garanderen: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
nl[0]: De volgende plugin is succesvol geactiveerd:
nl[1]: De volgende plugins zijn succesvol geactiveerd:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl[0]: De volgende aanbevolen plugin is momenteel niet actief %1$s.
nl[1]: De volgende aanbevolen plugins zijn momenteel niet actief %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl[0]: De volgende vereiste plugin is momenteel inactief: %1$s.
nl[1]: De volgende vereiste plugins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatie- en activeringsproces is begonnen. Dit proces kan een tijdje duren afhankelijk van je webhost, een moment geduld.

en: The installation of %1$s failed.
nl: De installatie van %1$s is mislukt.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatieproces begint. Dit proces kan een tijdje duren op sommige hosts, dus wees geduldig.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl: Het remote pluginpakket bestaat uit meer dan één bestand, maar de bestanden zijn niet verpakt in een map.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl: Het remote plugin pakket bevat geen map met de gewenste slug en het hernoemen werkte niet.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
nl: Er zijn een of meer vereiste of aanbevolen plugins om te installeren, te updaten of te activeren.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
nl[0]: Er is een update beschikbaar voor de volgende plugin: %1$s.
nl[1]: Er zijn updates beschikbaar voor de volgende plugins: %1$s.

en: These actions will also install Colibri Page Builder plugin.
nl: Deze actie zal ook de Colibri Page Builder plugin installeren.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nl: Deze plugin moet worden geüpdatet om compatibel te zijn met je thema.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl[0]: Dit thema raadt de volgende plugin aan: %1$s.
nl[1]: Dit thema raadt de volgende plugins aan: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl[0]: Dit thema vereist de volgende plugin: %1$s.
nl[1]: Dit thema vereist de volgende plugins: %1$s.

en: Thumbnail placeholder color
nl: Thumbnail placeholder-kleur

en: Tilt
nl: Gekanteld

en: Tilt Flipped
nl: Omgedraaid gekanteld

en: Title
nl: Titel

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Om er <span class="count">(%s)</span> te activeren
nl[1]: Om er <span class="count">(%s)</span> te activeren

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Om er <span class="count">(%s)</span> te installeren
nl[1]: Om er <span class="count">(%s)</span> te installeren

en: To enable all the theme features, please install %s plugin
nl: Om alle thema functies in te schakelen, installeer de %s plugin

en: Top Bar Settings
nl: Topbalk instellingen

en: Top Center
nl: Middenboven

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Top line
nl: Lijn bovenaan

en: Transparent nav
nl: Doorzichtige navigatie

en: Triangle
nl: Driehoek

en: Triangle Asymmetrical
nl: Asymetrische driehoek

en: Two Circles
nl: Twee cirkels

en: Undefined sanitize function for control "%s"
nl: Niet gedefinieerde opschoon functie voor controle "%s"

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Updates beschikbaar <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
nl: Update vereist

en: Update recommended
nl: Update aangeraden

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Updaten plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
nl: Updaten plugin: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
nl: Upgradenotificatie van de pluginauteur:

en: Use footer parallax
nl: Gebruik footerparallax

en: Version
nl: Versie

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Video Poster
nl: Videoposter

en: Video type
nl: Type video

en: Wave Brush
nl: Golf brush

en: Waves
nl: Golven

en: Waves Inverted
nl: Omgekeerde golven

en: Waves Pattern
nl: Golven - patroon

en: We strive to provide our customers with the best service in our industry, so your feedback is very important to us. We would greatly appreciate it if you would take a few minutes to share your experience with us via this survey.
nl: We streven ernaar onze klanten de beste dienst in onze branche te bieden, dus je feedback is erg belangrijk voor ons. We zouden het zeer op prijs stellen als je een paar minuten de tijd zou nemen om je ervaringen met ons te delen via deze enquête.

en: Welcome to %s
nl: Welkom bij %s

en: Width
nl: Breedte

en: Woo Commerce left sidebar widget area
nl: WooCommerce linker zijbalk widget gebied

en: WordPress Repository
nl: WordPress repository

en: You need to update your PHP version to use the %s.
nl: Je moet je PHP versie updaten om gebruik te kunnen maken van %s.

en: Youtube link
nl: YouTube link

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
nl: onbekend

en: by
nl: door

[ctx: label]
en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: or
nl: of

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nl: en

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: read more
nl: lees meer

[ctx: submit button]
en: Search
nl: Zoeken

en: {COMMENTS-COUNT} Responses
nl: {COMMENTS-COUNT} reacties
